AM6150-X578 Black
€109,00 Original price was: €109,00.€39,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €39,00.
Μπαλαρίνα C-3150 Χρυσή
€110,00 Original price was: €110,00.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
VC9012 Black/Off White
€105,00 Original price was: €105,00.€39,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €39,00.
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Τακούνι | Ψηλό Τακούνι (8cm-15cm) |
| Εσωτερικά | Δέρμα |
| Ύψος τακουνιού | 11cm |
| Ύψος φιάπας | 4cm |
| Κατασκευαστής | VERSACE 19v69 |
Περιγραφή
Γυναικεία Σαμπό της εταιρίας VERSACE . Διαθέτει δερμάτινο πάτο με πρόσθετο μαξιλαράκι και πολύ ελαφριά σόλα.
