Red Rock JM32182A Black
€139,00 Original price was: €139,00.€99,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99,00.
Red Rock Cognac JM32182A
€139,00 Original price was: €139,00.€99,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99,00.
Terran Convert II Slate
€89,00 Original price was: €89,00.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Τακούνι | Χαμηλό Τακούνι (1cm-3,5cm) |
| Κατασκευαστής | MERRELL |
| Εσωτερικά | Ύφασμα |
| Σόλα | Αντιολισθητική |
| Ύψος τακουνιού | 2,8cm |
| Ύψος φιάπας | 3cm |
| Ύψος στελέχους | 12cm |
