AM5M52F / Black
€175,00 Original price was: €175,00.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
Cora Derby Black
€99,00 Original price was: €99,00.€79,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €79,00.
Step Rose Up Black
€89,00 Original price was: €89,00.€49,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €49,00.
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Άνω μέρος | Συνθετικό (μικρο-ίνες) |
| Τακούνι | Μεσαίο Τακούνι (4cm-7,5cm) |
| Κατασκευαστής | CLARKS |
| Εσωτερικά | Ύφασμα |
| Σόλα | TPR |
| Ύψος τακουνιού | 6cm |
| Ύψος στελέχους | 12cm |
Περιγραφή
