Sneakers AB230 Cognac Contador
€169,00 Original price was: €169,00.€125,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €125,00.
Boots A-3613 Negro Noche
€179,00 Original price was: €179,00.€140,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €140,00.
Μποτάκια Cristel D9157 Negro
€125,00 Original price was: €125,00.€99,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99,00.
| Κατασκευαστής | Fluchos |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Εσωτερικά | Δέρμα και Ύφασμα |
| Ύψος τακουνιού | 6,5cm |
| Ύψος φιάπας | 2cm |
| Ύψος στελέχους | 14,5 cm |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Μποτάκια Cristel D9157 Negro” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.