Valvestino Lo Dark Tan
€159,00 Original price was: €159,00.€109,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €109,00.
M-5502 Caribu Negro
€139,00 Original price was: €139,00.€99,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99,00.
Mila Sky Black Leather
€119,00 Original price was: €119,00.€89,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €89,00.
| Κατασκευαστής | CLARKS |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Τακούνι | Μεσαίο Τακούνι (4cm-7,5cm) |
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 39.5, 40, 41 |
| Εσωτερικά | Δέρμα και Ύφασμα |
| Σόλα | Rubber |
| Ύψος τακουνιού | 4cm |
| Ύψος φιάπας | 4cm |
| Ύψος στελέχους | 8.5 |
