Un Adorn Zip Dark Brown
€109,90 Original price was: €109,90.€59,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €59,00.
Airabell Tye Black Leather
€79,00 Original price was: €79,00.€59,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €59,00.
Hamble Loafer Black Pat
€99,00 Original price was: €99,00.€59,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €59,00.
| Τακούνι | Χαμηλό Τακούνι (1cm-3,5cm) |
|---|---|
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Κατασκευαστής | CLARKS |
| Εσωτερικά | Δέρμα και Ύφασμα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σόλα | Rubber |
| Μέγεθος | 37, 38, 39, 39.5, 40, 41 |
| Ύψος τακουνιού | 3cm |
| Ύψος στελέχους | 12,5cm |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά | Στενή φόρμα |
