Plume 221539 000 Black
€109,00 Original price was: €109,00.€87,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €87,00.
Soho-I20 HI00781 Cacao
€165,00 Original price was: €165,00.€85,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €85,00.
Fuji HI00728 Metal Snake
€159,00 Original price was: €159,00.€89,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €89,00.
| Κατασκευαστής | HISPANITAS |
|---|---|
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Τακούνι | Μεσαίο Τακούνι (4cm-7,5cm) |
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Εσωτερικά | Δέρμα |
| Σόλα | Rubber |
| Ύψος τακουνιού | 5,5cm |
| Ύψος φιάπας | 4cm |
| Ύψος στελέχους | 16cm |
