Biker Boot AM05A1028 Beige
€149,00 Original price was: €149,00.€100,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €100,00.
AM HR151-311 Black
€159,00 Original price was: €159,00.€109,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €109,00.
Ankle Boot AM05E5005 Black
€159,00 Original price was: €159,00.€79,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €79,00.
| Κατασκευαστής | VERSACE 19v69 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Εσωτερικά | Δέρμα |
| Ύψος τακουνιού | 10cm |
| Τακούνι | Ψηλό Τακούνι (8cm-15cm) |
| Σόλα | Λάστιχο |
| Ύψος στελέχους | 9cm |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “Ankle Boot AM05E5005 Black” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.