Amabel Clara /Burgundy suede
€120,00 Original price was: €120,00.€49,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €49,00.
Boot AMQ12-90B V1969 Brown
€169,00 Original price was: €169,00.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
Adelia Stone / Black leather
| Μέγεθος | 38, 39 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Τακούνι | Χαμηλό Τακούνι (1cm-3,5cm) |
| Κατασκευαστής | CLARKS |
| Εσωτερικά | Δέρμα και Ύφασμα |
| Ύψος τακουνιού | 3cm |
| Ύψος στελέχους | 13,5cm |
Περιγραφή
Εντυπωσιακό μποτάκι CLARKS με ενισχυμένη σόλα από καουτσούκ και εσωτερική επένδυση. Το εσωτερικό φερμουάρ επιτρέπει την εύκολη είσοδο του ποδιού.
