AM H3095-880 Black
€149,00 Original price was: €149,00.€89,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €89,00.
Γόβες 3205 Ante Gris
€109,00 Original price was: €109,00.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
AM H2305-3441 Black
€139,00 Original price was: €139,00.€85,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €85,00.
| Κατασκευαστής | VERSACE 19v69 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 37, 38, 39, 41 |
| Άνω μέρος | Δέρμα |
| Εσωτερικά | Δέρμα |
| Ύψος τακουνιού | 4cm |
| Τακούνι | Μεσαίο Τακούνι (4cm-7,5cm) |
| Ύψος στελέχους | 18 cm |
| Σόλα | Λάστιχο |
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “AM H2305-3441 Black” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.